Polşanın Krakov İqtisadiyyat Universitetinə sənəd qəbulu elan olunur
Azərbaycan Universitetinin Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi “Erasmus+” mübadilə proqramı çərçivəsində Polşanın Krakov İqtisadiyyat Universitetinə tələbə mübadiləsi üçün sənəd qəbulu elan edir. 2024/2025-ci tədris ilinin payız semestrini Polşada (bir semestr müddətində) oxumaq istəyən tələbələrimiz Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinə (IV mərtəbə, 526/524-cü otaqlar) müraciət edə bilərlər.
Proqram iştirakçıların bütün xərclərini qarşılayır. Mübadilə proqramında iştirak etmək istəyən tələbələrin seçimi ayrılmış yerlərin sayı (kvota) üzrə müsahibə yolu ilə aparılacaqdır. Müsahibədə uğurlu olan tələbə təhsilini növbəti semestrdən Krakov İqtisadiyyat Universitetində davam etdirəcəkdir.

Poland’s Krakow University of Economics to Call for Papers
The International Relations Department of Azerbaijan University calls for papers for student exchange with Poland’s Krakow University of Economics as part of the Erasmus+ exchange program. Our students who wish to study in Krakow in the fall term of the academic year 2024/2025 (one term) can apply to the International Relations Department (4th floor, rooms 526/524).
The program covers all expenses for participants. Students interested in the exchange program will be chosen by interviews according to the allocated quota. Those who succeed in the interview will continue their education at the Krakow University of Economics from the next term.