Azərbaycan Universiteti tələbələrin müraciətlərini araşdıracaq
Azərbaycan Universiteti qış imtahan sessiyasına hazırlıq zamanı Covid-19 pandemiyasının təhsil prosesinə mənfi təsiri nəticəsində yaranmış problemləri, tələbələrin şikayət və təkliflərini araşdıracaq. Tələbələr sessiyanın təşkili ilə bağlı müraciətlərini 1 yanvar 2021-ci il tarixinə qədər info@au.edu.az ünvanına göndərə bilərlər.
Şikayət və təkliflərin toplanması, araşdırılması, operativ və ədalətli şəkildə həll edilməsi məqsədilə rektorun əmri ilə xüsusi komissiya fəaliyyətə başlayıb. Komissiya 8 yanvar 2021-ci il tarixinə qədər müraciətlərə baxmalı və nəticəsi haqqında tələbələrə məlumat verməlidir.

Azerbaijan University is to investigate the appeals from students
Azerbaijan University will investigate the problems emerged during preparations for the winter exam session caused by the negative impact of Covid-19 pandemic on education process as well as complaints and suggestions from the students. Students can send their appeals related to the organization of the exams to info@au.edu.az till January 1, 2021.
A special commission has been set up by the order of the rector to collect, investigate and promptly and objectively resolve complaints and suggestions. The commission must review the appeals by January 8, 2021 and inform the students about the results.