Azərbaycan Universitetinin 3 tələbəsi payız semestrini Anadolu Universitetində oxuyacaq
Azərbaycan Universiteti Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin 3 tələbəsi 2017/2018-ci tədris ilinin payız semestini Türkiyənin Anadolu Universitetində oxuyacaq.
Ülkər Məmmədova (Maliyyə - MBA, II kurs), Elvira Seyidova (Menecment – BBA, IV kurs) və Əfsanə Abdulhəsənova (Maliyyə - BBA, IV kurs) “Erasmus+” mübadilə proqramı ilə bu ölkəyə gedəcəklər.
Tələbələrimiz təhsil aldıqları dövrdə tam təqaüdlə (hər ay üçün 800 avro) təmin olunacaq, eyni zamanda yol xərcləri qarşılanacaq. Tələbələrin Anadolu Universitetində əldə etdikləri kreditlər Azərbaycan Universiteti tərəfindən tanınacaq.

Three students of Azerbaijan University will study fall semester at Anadolu University
Three students of  School of Business and Economics of Azerbaijan University will study fall semester of 2017/2018 academic year at Anadolu University in Turkey.
Ulker Mammadova (Finance-MBA, II course), Elvira Seyidova (Management-BBA, III course) and Afsana Abdulhasanova ( Finance-BBA III course) will go to this country with “Erasmus+” exchange program.
Our students will be provided with a full scholarship (800 euros per month) during their studies, and at the same time travel expenses will be met. The credits obtained by the students at Anadolu University will be recognized by Azerbaijan University.