Bəxtiyar Bədəlov beynəlxalq Erasmus tədbirində iştirak edir
Azərbaycan Universitetinin Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin müdiri Bəxtiyar Bədəlov Rumıniyanin Timisioara Universitetində keçirilən “Erasmus International Week” tədbirində iştirak edir. 20 ölkədən 80 nümayəndənin iştirak etdiyi beynəlxalq tədbirdə Bəxtiyar Bədəlov Azərbaycan və Azərbaycan Universiteti haqqında təqdimatla çıxış edib.
9 may tarixində başlayan və sayca onuncusu təşkil olunan “Erasmus International Week” beynəlxalq tədbiri 13 may tarixində yekunlaşacaq.
Qeyd edək ki, Azərbaycan Universiteti beynəlxalq kredit mobilliyi proqramı “Erasmus”a 2015-ci ildə qoşulub. Rumıniyanin Timisioara Universiteti ilə əməkdaşlığa isə 2020-ci ildə start verilib.

Bakhtiyar Badalov is taking part in the international Erasmus event
Bakhtiyar Badalov, Head of the International Relations Department of Azerbaijan University, is taking part in the Erasmus International Week held at Timisioara University in Romania. At the international event attended by 80 representatives from 20 countries, Bakhtiyar Badalov made a presentation on Azerbaijan and the Azerbaijan University.
The tenth Erasmus International Week, which started on May 9th, will end on May 13rd.
It should be noted that Azerbaijan University joined the international credit mobility program Erasmus in 2015. Cooperation with the University of Timisioara in Romania began in 2020.