Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin tələbələri üçün müsabiqə elan olunur
Azərbaycan Universitetinin Biznes və iqtisadiyyat fakültəsində təhsil alan tələbələr üçün “Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti dövründə Azərbaycan iqtisadiyyatı: Həyata keçirilmiş islahatlar və nəticələri” mövzusunda araşdırma müsabiqəsi elan olunur.
Müsabiqəyə təqdim olunacaq yazılar Times New Roman şrifti ilə, 12 pt hündürlüyündə, 1.5 sətir aralığında yazılmalı, minimum 3 səhifə olmalı, maksimum 5 səhifəni keçməməlidir. Müsabiqəyə azərbaycan, rus və ingilis dilində yazılar qəbul olunur. Təqdim olunmuş yazılarda tələbənin adı, soyadı, ixtisası və qrupu qeyd olunmalı və mövzu qisminə “BİF müsabiqə” yazılmaqla konul.nuriyeva@au.edu.az ünvanına göndərilməlidir.
I, II və III yeri tutan tələbələrə qalib sertifikatı, müsabiqəyə yazı təqdim edən bütün tələbələrə isə iştirakçı sertifikatı təqdi olunacaqdır.