Karyera İnkişaf Mərkəzinin mütəxəssisi idarə heyətinə üzv seçilib
Azərbaycan Universiteti Karyera İnkişaf Mərkəzinin mütəxəssisi Fəxrəddin Abdullayev Karyera Mərkəzləri Şurasının İdarə Heyətinə üzv seçilib.
Azərbaycan Respublikası Karyera Mərkəzləri Şurasının İdarə Heyətinə seçkilərlə əlaqədar Dövlət Məşğulluq Agentliliyinin iclasında qurumun peşə hazırlığı və peşə yönümü departameninin baş mütəxəssisi Lalə Rəsulova Şuranın fəaliyyət istiqamətləri barədə məlumat verib. Çıxışın ardından namizədləri öz platformaları haqqında məlumat veriblər. Daha sonra seçki prosesinə start verilib. Səsvermə prosesi tam məxfi şəkildə siyahıdan 5 namizədin işarələnməsi ilə seçicilər tərəfindən həyata keçirilib.  Seçkidə iştirak edən namizədlərə hər Karyera Mərkəzinin 1 səsvermə hüququ olub. Ən çox səs toplayan 6 namizəd idarə heyətinə üzv seçilib. Seçki nəticəsində idarə heyətinin tərkibi aşağıdakı kimi formalaşıb:

A specialist from the Career Development Center was elected a member of the board
Fakhraddin Abdullayev, a specialist at the Career Development Center of the Azerbaijan University, has been elected a member of the Board of the Council of Career Centers.
At the meeting of the State Employment Agency in connection with the elections to the Board of the Council of Career Centers of the Republic of Azerbaijan, Lala Rasulova, Chief Specialist of the Department of Vocational Training and Vocational Orientation, informed about the activities of the Council. After the speech, the candidates informed about their platforms. Then the election process began. The voting process was carried out by voters by marking 5 candidates from the list in complete secrecy. Candidates participating in the elections had one voting right from each Career Center. The 6 candidates who received the most votes were elected to the board. As a result of the election, the composition of the board was formed as follows: