Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi tələbələri onlayn yay məktəbinə dəvət edir
Azərbaycan Universitetinin Beynəlxalq əlaqələr şöbəsi tələbələri beynəlxalq yay məktəbinə dəvət edir. 2-11 sentyabr 2021-ci il tarixləri arasında onlayn formatda təşkil olunacaq yay məktəbi “Global Job Skills: Leadership and Employability” mövzusuna həsr olunur.
Yay məktəbinin tərəfdaşları Azərbaycan Universiteti, Almaniyanın Koblenz Universiteti və Gürcüstanın Tbilisi Dövlət Universitetidir.
Yay məktəbində iştirak ödənişsizdir. İştirak etmək istəyən və ingilis dili bilikləri yüksək səviyyədə olan tələbələr 055 220 40 53 nömrəli telefon vasitəsilə Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinə müraciət edə bilərlər.

The International Relations Department invites students to an online Summer School
The  International Relations Department of Azerbaijan University invites our students to an international summer school. The online Summer School will hold from September 4 to 12, is dedicated to Global Job Skills: Leadership and Employability.
The partners of the Summer School include Azerbaijan University, Koblenz University in Germany, and the Tbilisi State University in Georgia.
Participation is free. Students who wish to participate and have a high level of English language skills can contact the International Relations Department at 055 220 40 53.