Azərbaycan Universiteti beynəlxalq təhsil sərgisində təmsil olunacaq
Azərbaycan Universiteti Təhsil Nazirliyinin dəstəyi ilə 11-13 oktyabr tarixlərində təşkil ediləcək “12-ci Azərbaycan Beynəlxalq Təhsil Sərgisi”ndə təmsil olunacaq.
Azərbaycan Universitetinin nümayəndələri 1122 nömrəli stenddə ziyarətçilərə universitetin bakalavriat, magistratura və doktorantura pillələrində tədris olunan ixtisaslar, ikinci ali təhsil, Universitetin beynəlxalq əlaqələri, tətbiq etdiyi daxili təqaüd proqramları qoşulduğu mübadilə proqramları, tələbələr üçün yaradılan karyera imkanları haqqında məlumat veriləcək. Ziyarətçilər həmçinin ali məktəblərə qəbul prosesi ilə bağlı bütün suallarına cavab tapa biləcəklər.
Ölkənin aparıcı ali təhsil müəssisələrinin təmsil olunacağı sərgi Bakı Ekspo Mərkəzində keçiriləcək. Sərginin təşkilatçısı qismində “Caspian Event Organisers” (“CEO”) şirkəti çıxış edir.
Təhsil sərgisi ilə paralel 12-ci Azərbaycan Beynəlxalq Karyera “Career 2018” sərgisi də start götürəcək.
Təhsil sərgisinə giriş 9-11-ci sinif şagird, abituriyent, tələbə, valideynlər və təhsil sahəsinin digər peşəkarlarına açıq olacaq. Bütün abituriyent və valideynləri 1122 nömrəli stendi ziyarət etməyə dəvət edirik.

Azerbaijan University will be represented at the International Education Fair
Azerbaijan University will be represented at the 12th Azerbaijan International Education Fair to be held on October 11-13 with the support of the Ministry of Education.
At the stand 1122 representatives of Azerbaijan University will inform the visitors about  the specialties taught at the bachelor, master and doctoral levels of the university, second higher education, the international relations of the University, the internship programs, the exchange programs, and the career opportunities created for the students. Visitors will also be able to find answers to all the questions about the process of admission to higher education institutions.
The fair  representing the leading universities of the country will be held at Baku Expo Center. The organizer of the exhibition is Caspian Event Organizers (CEO).
The 12th Azerbaijan International Career Fair “Career 2018” will be launched in parallel with the Education Fair.
Access to the Education Fair will be open to pupils of 9-11 grades, applicants, students, parents and other professionals in the field of education. We invite all applicants and their parents to visit the stand 1122.