Azərbaycan Universitetinin yeni doktorant və dissertantları ilə görüş keçirilib
Azərbaycan Universitetində fəlsəfə doktoru proqramı üzrə bu il doktorantura və dissertanturaya qəbul edilmiş doktorant və dissertantlarla görüş keçirilib. Tanışlıq və təlimat xarakterli görüşdə doktorant və dissertantların təhsil aldıqları müddətdə görəcəkləri işlər barədə məlumat diqqətə çatdırılıb.
Magistratura və doktorantura şöbəsinin müdiri Nüşabə Quliyeva doktorant və dissertantları təbrik edərək onlara tövsiyə və tapşırıqlarını çatdırıb, uğurlar arzulayıb.
Görüşdə doktorant və dissertantlara vəsiqələri təqdim olunub, həmçinin onları maraqlandıran suallar cavablandırılıb.
Qeyd edək ki, 2018-ci ildə Azərbaycan Universitetinə fəlsəfə doktoru proqramı üzrə 10 doktorant və 8 dissertant qəbul edilib.

There was a meeting with doctoral and PhD students at Azerbaijan University
A meeting was held with doctoral and PhD students on PhD program at the Azerbaijan University this year. The meeting focused on the work that the doctoral and PhD students will perform during the training period.
Nushaba Guliyeva, the Head of the Master and Doctorate Department, congratulated the doctoral and PhD students, has made her recommendations and instructions and wished them success.
During the meeting, the cards were presented to the doctoral and PhD students, and their interested questions were answered.