Konfransın açılış mərasimi və bölmə iclasları təxirə salınır
Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabinetinin yanında operativ qərargahın 2 mart 2020-ci il tarixli Koronavirus (COVİD - 19) infeksiyasının Azərbaycan ərazisində yarada biləcəyi təhlükənin qarşısının alınması məqsədilə qəbul etdiyi qərara əsasən kütləvi tədbirlərin təşkilinin məhdudlaşdırılması ilə əlaqədar olaraq 13 mart 2020-ci il tarixində Azərbaycan Universitetində keçirilməsi nəzərdə tutulan “Gənc Tədqiqatçıların III respublika elmi-praktik konfransı”nın açılış mərasimi və bölmə iclasları təxirə salınır.
İştirakçılar konfrans materiallarını mart ayının 13-dən sonra Azərbaycan Universitetinin Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Ceyhun Hacıbəyli 71 ünvanında yerləşən tədris binasına müraciət edərək əldə edə bilərlər.

The opening ceremony of the conference and section meetings are postponed
In accordance with the decision of the operational headquarters under the Cabinet of Ministers of the Republic of Azerbaijan dated March 2, 2020 prevents the threat of coronavirus (COVID-19) infection in the territory of Azerbaijan, The opening ceremony and section meetings of the "III Republican Scientific-Practical Conference of Young Researchers" are postponed to hold mass events on March 13, 2020 at Azerbaijan University.
Participants can get the conference materials after March 13 by applying to the educational building of the Azerbaijan University located at 71 Jeyhun Hajibeyli, Nasimi district, Baku.