Gənc tədqiqatçıların IV respublika elmi konfransına tezislərin qəbulu davam edir
Azərbaycan Universitetində keçiriləcək gənc tədqiqatçıların dördüncü respublika elmi konfransına tezislərin qəbulu davam edir. Konfrans haqqında daha ətraflı məlumat və müəlliflər üçün təlimat Universitetin saytında yerləşdirilib.
9 aprel 2021-ci il tarixində keçiriləcək konfransın məqsədi ölkənin müxtəlif universitet, akademiya və institutlarında oxuyan və fəaliyyət göstərən gənc tədqiqatçıları bir araya gətirmək, onların ikt və tətbiqləri, iqtisadiyyat, humanitar və sosial elmlər sahələrində əldə etdikləri elmi yenilikləri dinləmək və fikir mübadiləsi aparmaqdır.
Konfransda iştirak etmək arzusunda olanlar tezislərini martın 12-dək konfrans katibliyinə elektron poçt vasitəsilə göndərməlidirlər.

Theses Submission to the 4th Republic Scientific Conference of Young Researchers Continues
Submission of abstracts for the 4th Republic Scientific Conference of Young Researchers to be held at Azerbaijan University continues. More details about the conference and instructions for the authors have been put on the University's website.
The aim of the conference, which will be held on April 9, 2021, is to bring together young researchers studying and working at different universities, academies and institutes of the country, to listen to their scientific innovations in ICT and applications, economics, humanities and social sciences and to exchange views.
Those who intends to participate at the conference must e-mail their theses to the conference secretariat by March 12.