Azərbaycan Universitetində gənc tədqiqatçıların üçüncü respublika konfransı keçiriləcək
Azərbaycan Universitetində gənc tədqiqatçıların üçüncü respublika elmi-praktik konfransı keçiriləcək. Konfrans haqqında daha ətraflı məlumat və müəlliflər üçün təlimat Universitetin saytında yerləşdirilib.
13 mart 2020-ci il tarixində keçiriləcək konfransın məqsədi ölkənin müxtəlif universitet, akademiya və institutlarında oxuyan və fəaliyyət göstərən gənc tədqiqatçıları bir araya gətirmək, onların ikt və tətbiqləri, iqtisadiyyat, humanitar və sosial elmlər sahələrində əldə etdikləri elmi yenilikləri dinləmək və fikir mübadiləsi aparmaqdır.
Konfransda iştirak etmək arzusunda olanlar məqalələrini fevralın 14-dək konfrans katibliyinə elektron poçt vasitəsilə göndərməlidirlər. Məqalənin qəbul olunması haqqında son məlumatlandırma tarixi isə 3 mart 2020-ci ildir.

The third republican conference of young researchers will be held at Azerbaijan University
The third Republican scientific-practical conference of young researchers will be held at Azerbaijan University. More information about the conference and the authors' instructions are available on the University’s website.
The purpose of the conference, which will be held on March 13, 2020, is to bring together young researchers, studying and operating in various universities, academies and institutes across the country, to share information and exchange ideas on ICT and applications, economics, humanities, and social sciences.
Those wishing to participate in the conference should send their articles by email to the conference secretary by February 14. The deadline for submitting the article is March 3, 2020.