Azərbaycan Universitetində iyul ayı üzrə “Ayın əməkdaşı” Asif Paşayevdir
İnformasiya-kommunikasiya texnologiyaları fakültəsinin dekanı Asif Paşayev iyul ayı üzrə “Ayın əməkdaşı” seçilib. Seçimdə dekanın vəzifəsinin icrasında yüksək səriştə, peşəkarlıq, məsuliyyət və dəqiqlik nümayiş etdirməsi və təşkilatçılıq bacarığı nəzərə alınıb.
Asif Fərman oğlu Paşayev Bakı Dövlət Universitetini Tətbiqi riyaziyyat ixtisası üzrə 1996-cı ildə bitirib. Əmək fəaliyyətinə həmin il Milli Aviassiya Akademiyasında mühəndis-proqramçı olaraq başlayıb. 2012-ci ildən Azərbaycan Universitetində çalışır. 2016-cı ildən İnformasiya-kommunikasiya texnologiyaları fakültəsinin dekanı vəzifəsini icra edir.

Asif Pashayev is the “Employee of the Month” for July at Azerbaijan University
Dean of the Faculty of Information and Communication Technologies Asif Pashayev was elected as the “Employee of the Month” for July. Dean’s ability to demonstrate high competence, professionalism, responsibility and accuracy, and organizational skills were taken into account in the election.
Asif Farman Pashayev graduated from Baku State University majoring Applied Mathematics in 1996. He started his labour career as an engineer-programmer at the National Aviation Academy. Mr,Pashayev has been working at Azerbaijan University since 2012. He is a dean of the Faculty of Information and Communication Technologies.