Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin 5 tələbəsi universiteti vaxtından əvvəl bitirib
Azərbaycan Universiteti Biznes və iqtisadiyyat fakültəsinin beş tələbəsi universiteti vaxtından əvvəl bitirməyə nail olub. Belə ki, universitetə 2013-cü ildə qəbul olan Aytən Əsədova (Dünya iqtisadiyyatı), Tural Səlimli (Maliyyə), Rauf Cəfərov (Maliyyə), Lamiyə Məmmədli (Maliyyə) və Ülvi Abdullayev (Marketinq) normativdə nəzərdə tutulmuş müddətdən tez məzun olublar.
Tələbələr bu uğuru yüksək göstəricilərlə oxuduqları və Azərbaycan Universitetində tətbiq olunan BBA proqramının (Biznes inzibatçılığı üzrə bakalavriat proqramı) və kredit sisteminin üstünlükləri sayəsində əldə ediblər.
Dövlət imtahanını yüksək müvəffəqiyyət faizi ilə başa vuran tələbələr məzun olduqları ixtisaslar üzrə bakalavr diplomu almaq hüququ əldə ediblər.

Five students of the School of Business and Economics graduate before due date
Five students of the School of Business and Economics have managed to complete their studies ahead of schedule. Ayten Asadova (World Economy), Tural Salimli (Finance), Rauf Jafarov (Finance), Lamiya Mammadli (Finance) and Ulvi Abdullaev (Marketing) graduated before the time specified by the standard.
The students were able to achieve success due to their high results and the program  they were on - BBA program of Azerbaijan University (undergraduate Business Administration program) – as well as the advantages of credit system.
Having achieved high scores in their state examinations, the students have gained the right to receive a bachelor degree diploma in their specialties.