Zafer Polat Koyuncunun tələbələr üçün seminarı təşkil edilib
Azərbaycan Universitetində Beynəlxalq Magistratura və Doktorantura Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə “Peşəkar həyatda doğru ifadə texnikaları” mövzusunda  seminar keçirilib. “Mind Up” təhsil və “MCW” konsultasiya şirkətlərinin qurucusu, rəhbəri və təlimçisi Zafer Polat Koyuncunun apardığı seminarda universitetin bir qrup magistratura tələbəsi ilə birlikdə mərkəzin direktoru Nüşabə Quliyeva, Karyera inkişafı departamentinin direktoru Kamran Rzayev, Sosial işin təşkili kafedrasının müdiri Nigar Şahhüseynbəyova, kafedranın pedaqoji heyəti də iştirak edib.
Tədbirin əvvəlində “AZ Academy Group” MMC-nin rəhbəri, “Mind Up” təhsil və “MCW” konsultasiya şirkətlərinin Azərbaycandakı yeganə rəsmi nümayəndəsi və təlimçisi, pedaqoq və psixoloq Nurşən Qurbanova çıxış edərək qonağı iştirakçılara təqdim edib. Tədbirin mahiyyəti, məqsədi və əhəmiyyəti haqqında məlumat verən Nurşən Qurbanova mövzunun aktuallığını vurğulayıb və seminarın iştirakçılar üçün faydalı olacağına əminliyini ifadə edib.
Ardınca Zafer Polat Koyuncu tələbələrə akademik biliklərin real iş mühitində tətbiqi, iş dünyasında doğru strategiyalar ilə hədəfə çatmaq və irəliləmək, şəxsi və peşəkar inkişafı sürətləndirmək, vaxtı səmərəli idarə etmək, texnologiyadan faydalanma və bu kimi mövzularda məlumat verib, peşəkar iş mühitində qarşılaşdığı real keysləri, həmçinin öz həyat təcrübəsini tələbələrlə bölüşüb.
Təqdimatı böyük maraqla qarşılayan tələbələr sonda məruzəçiyə mövzuya dair çoxsaylı suallar ünvanlayıblar.

A seminar titled “Effective expression techniques in professional life” was held at Azerbaijan University, organized by the International Center for Master's and Doctoral Studies. The event conducted by Zafer Polat Koyuncu, founder, director, and trainer of the educational company Mind Up and consulting company MCW, was attended by a group of master's students, as well as Nushaba Guliyeva, director of the Center; Kamran Rzayev, director of the Career Development Department; Nigar Shahhuseynbayova, head of the Department of Social Work Organization; and faculty members of the Department.
At the beginning of the seminar, Nurshan Gurbanova – educator, psychologist, head of Az Academy Group LLC, and the sole official representative and trainer of Mind Up and MCW companies in Azerbaijan – introduced the guest speaker to the participants. She outlined the purpose, nature, and significance of the event, emphasized the relevance of the topic, and expressed her confidence that the seminar would be highly beneficial for the participants.
Then, Zafer Polat Koyuncu spoke to the students about application of academic knowledge in a real work environment, achieving and advancing toward career goals using effective strategies, accelerating personal and professional development, managing time efficiently, utilizing technology, and more. He enriched his talk by sharing real-life case studies from his professional experience as well as personal insights.
The students, who showed great enthusiasm throughout the presentation, actively engaged with the speaker, asking numerous questions during the final discussion.